wtorek, 29 lipca 2014

Hello!

Tego bloga założyłam w czwartą rocznicę powstania mojego ulubionego zespołu One Direction.


Zacznijmy od tego, że Directioner jestem od 10 listopada 2012 roku. Pierwszą ich piosenką, którą usłyszałam, była oczywiście WMYB, a następnie Little Things, którą zaśpiewałam na konkursie piosenki europejskiej w mojej szkole. Najbardziej podobają mi się piosenki Little Things, Stand Up, She's Not Afraid i Happily. Gdyby nie oni, moje życie wyglądałoby na pewno inaczej. Byłabym o wiele bardziej normalną osobą i nie miałabym swojej pasji. Obecnie posiadam 35 rzeczy z One Direction, ale o tym powiem kiedy indziej. A, no tak, nie przedstawiłam się. Mam na imię Kinga, mam 12 lat. I to tyle. Mam nadzieję, że znajdą się czytelnicy tego bloga, którzy tak jak ja kochają One Direction. Kocham Was Directioners.

Lots of Love,

K xx